vraceni dph z eu Kodap

Reference

Napsali o nás:

hydra

 
Děkuji vám i vašim kolegům za spolupráci. Velmi dobře se mi s vámi spolupracuje, vždy jsem oceňoval vaši systematickou a profesionální práci, velmi široké znalosti a obezřetnost, s jakou jste mi dávali vaše doporučení.
 
Ing. Zdeněk Jindrák, Hydra, a.s., Místopředseda představenstva a.s.

 

blank - vrácení dph
 
Oceňuji, že když se obracím na KODAP, vím, že vám mohu svěřit speciální potřeby mých klientů bez toho, abych se z vaší strany obával konkurenčního chování nebo jiného neprofesionálního jednání. Díky za spolupráci.
 
Ing. Radko Doležal, daňový poradce

 

blank - vracení dph
 
Děkuji za vaši vysoce profesionální a také nezištnou radu ohledně naší nově vzniklé firmy v UK. Bylo to pro mě velmi přínosné, zejména když jsem si vaše informace srovnal s radami finančního úřadu.
 
MP27 LTD London, Petr Bohatý, acting partner

 

Preciosa - vracení dph z eu
 
Našli jsme u vás kvalifikovanou službu, která nám usnadnila zvládnutí důležitých transakcí v Německu. Registrace a podávání přiznání k DPH tam díky vám funguje bez problémů.
 
Ing. Miroslav Pekař, Preciosa, a.s., finanční ředitel

 

euro - vracení dph
 
Kvalitní partner a spolehlivá služba se nepozná v pohodlí a teple, ale až když přituhuje. Díky, že jste bez diskusí a férově uznali chybu a bez váhání jste se pustili do odstranění jejích následků. Cením si profesionality lidí v KODAPu, nacházím u vás pohotovou odbornou podporu v daňovém a právním poradenství i spolehlivé administrativní zázemí při zpracování mezd.
 
Ing. Olga Ruttnerová, Euronews, a.s., finanční ředitelka

 

jipa - vracení dph
 
Máme za sebou 20 let spolupráce. To už by byl pořádný výčet problémů řešených doma i v zahraničí. Spolupráce s vašimi lidmi si cením, dodává mi jistotu. Když uvážím, co se děje v legislativě, je to něco jako mít průvodce v džungli.
 
Ing. Jiří Janků, JIPA s.r.o., jednatel

 

cis - vracení dph
 
KODAP pomáhá naší firemní skupině již od roku 1997 kompetentní a příjemnou spoluprací při řešení komplexních daňových a ekonomických témat. Během této doby skupina KODAP významně přispěla k naší dobré prosperitě v ČR..
 

Ralf Kühn, jednatel CIS ELECTRONIC GmbH

 

 
Sdílet na Facebooku